Cesty za slávou jsou u fotografů opravdu rozmanité. Ne úplně každá vede k rychlému zbohatnutí a velké kariéře. My všichni fotografii milující to své fotografické štěstí stále a stále pokoušíme, rosteme a víme, že kariéra a peníze nejsou to hlavní…

V březnovém vydání si trochu zafilosofujeme o současnosti. Nikdy v historii totiž neměly stamiliony fotografů tak velkou možnost shlédnout miliony kvalitních fotografií díky bouřlivému rozvoji sociálních sítí ve všech koutech současného světa. Je to velká inspirace.

A tak se inspirujeme a rosteme i díky pravidelným fotografickým konzultacím, aktivní účasti ve fotografických klubech a hlavně v kvalitních fotosoutěžích. Je dobré nevynechat pilnou četbu fotografických časopisů, které jsou vedle nákladných workshopů poměrně levnou a stálou pomůckou každého fotografa.

A tak nezapomeňte, že právě FotoVideo je hodně soutěžním časopisem. Inspirujte se slavnými a úspěšnými snímky a soutěžte. Je tu pro vás Fotograf roku 2016, EISA MAESTRO PHOTO, Red Bull Illume a další velké soutěže. Opět můžete vyhrát spoustu věcných i finančních cen.

Vybírejte si tedy z obsahu březnového vydání časopisu FotoVideo:

INSPIRACE: CO MĚ NAUČILY ŽLUTÉ TRABANTY?

Excelentní fotografický mág Vojta Duchoslav odpovídá

25. TRIERENBERG SUPER CIRCUIT 2016

Největší fotografický salón na světě vás zve

JAK SI POSTAVIT VELKÉ A ELEGANTNÍ FOTOSTUDIO?

Radí vynikající, polský fotograf Karol Tomaszewski

SOUTĚŽ S GITZO: POROTA UŽ ZASEDÁ

Víte, jak dopadnete a co vyhrajete?

PRAXE:  NEZIŠTNÁ POMOC PŘI VÝBĚRU OBJEKTIVU

Kompletně poradíme v naší velké FotoPoradně

TECHNIKA: NOVÝ NIKON D5 a TAKÉ NIKON D500

Neuvěřitelné foto-video vize se stávají skutky

KDO BUDE PŘÍŠTÍM EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO 2016?

Chcete 1500 EURO? Velká soutěž na téma KRAJINA je tady! Posílejte přesně dle pravidel.

Prodáváme se po celé České a Slovenské republice. A pokud FotoVideo nebudete moci najít, napište nám. Doporučíme vám nejbližší prodejnu, kde zaručeně bude.

Mnohé z vás zaujala jedinečná nabídka našeho předplatného. Jsme rádi, že můžete získat náš časopis na celý rok a ještě navíc s batohem, brašnou či poukazem na workshop či fotoknihu za bezkonkurenční cenu. Pokud jste spokojení s tím, co vám v tomto březnovém vydání nabízíme, objednejte si hned předplatné časopisu FotoVideo v papírové či elektronické podobě a budete ho mít i v jeho dalších vydáních stále u sebe. Je už fakt čas si nás předplatit! Koupí našeho předplatného ušetříte téměř 50% vašich výdajů oproti koupi v běžné prodejně. A ještě si můžete příslušný dárek vybrat! A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků z aktuálně vyhodnoceného tématu soutěže Fotograf roku 2016 a další desítky čtenářských snímků z našich bohatě dotovaných soutěží!

Časopis FotVideo je mediálním partnerem fotografické soutěže „VODA 2016.“

Klikněte hned na:

www.ifotovideo.cz

a

www.fotografroku.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook