Těší nás váš zájem o naše aktivity a programy. Z důvodu velkého zájmu a z důvodu přesunů již dříve domluvených projektových dnů, pobytů a dalších akcí na tento podzim, NEJSME SCHOPNI POKRÝT DALŠÍ NOVOU POPTÁVKU V OBDOBÍ ZÁŘÍ-LISTOPAD 2021.
Programovou nabídku aktivit na školní rok 2021/22 zveřejníme koncem listopadu. Máte-li zájem o naše aktivity od cca. prosince 2021 a dále, napište nám, věříme že se domluvíme.
Děkujeme za pochopení, tým CEV VIANA

Milé paní učitelky a páni učitelé (nejen) v mateřských a základních školách, připravili jsme pro Vás a Vaše děti nabídku aktivit ekologické výchovy pro školní rok 2020/2021. A v letošním roce jsme ji, zejména díky podpoře Ústeckého kraje, Státnímu fondu životního prostředí a společnosti Severočeská voda, výrazně inovovali, jak obsahem, metodou a zaměřením, tak především způsobem realizace, který je směřován zejména do venkovního prostředí. V rámci nabídky témat je vždy v realizované aktivitě zahrnuta nějaká hra, vzdělávací a rozvojová aktivita, tvoření, skládání, spojování atd., nebo je celý program jen praktický, názorný a vnáší do výuky nové poznatky, procvičení apod., neboť prožitky jsou naším hlavním nástrojem ve snaze podpořit v žácích zájem o životní prostředí a odpovědné chování.

Těšíme se k vám nebo vás zveme k nám, do Scholy Humanitas, na EVVO den (více témat + prohlídka školy), případně delší pobyt (škola v přírodě, tábor), ekovýlet nebo exkurzi. 

V případě, že Vás naše nabídka pro školní rok 2018/19 (kterou naleznete níže ke stažení) zaujme, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.

Preferujeme a doporučujeme k realizaci tuto nabídku. V případě, že máte zájem o jiné vzdělávací programy, kontaktujte nás, určitě se domluvíme.

Mimo školy a školky fungující v Litvínově a EVVO dny pro 9. třídy, jsou výukové programy zpoplatněny 350 Kč/45 – 60 min + cestovní náklady lektora/doprava materiálu.

OBJEDNÁVÁNÍ AKTIVIT

Pro objednávku Vámi vybraných aktivit použijte objednávkový formulář pro školní rok 2020/21 (excelpdf), který najdete na těchto webových stránkách v sekci/na stránce „OBJEDNÁVKY“. Formulář slouží jako objednávka, vyplňte jej a zašlete elektronicky na adresu viana@humanitas.cz. Následně se Vám ozveme a nabídneme termíny pro realizaci vybraných aktivit. Ty si potvrdíme a pak již dorazíme na Vámi vybraný program nebo aktivitu.

HODNOCENÍ REALIZOVANÝCH AKCÍ

Budeme rádi za zpětnou vazbu. Jak se Vám líbil náš program? Co mu chybělo? Co bylo zajímavé? Spustili jsme možnost ohodnotit výukový program realizovaný ve vaší škole či třídě. Pomozte nám zlepšit kvalitu nabízených výukových a vzdělávacích programů k Vaší spokojenosti. Budeme rádi za veškeré názory, náměty, nápady a připomínky. Děkujeme! Hodnotící formulář najdete na těchto webových stránkách v sekci „HODNOCENÍ“.

ČINNOST CEV VIANA VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/21 PODPOŘILI

Ve školním roce 2020/2021 realizuje SOŠ Schola Humanitas a CEV VIANA projekt „Bádáš, bádám, bádáme všichni“, který je podpořený Státním fondem životního prostředí České Republiky.

 

Facebook