Soutěž je uzavřena a vyhodnocena. Děkujeme za účast a těšíme se na další spolupráci. Výherce budeme kontaktovat do konce měsíce dubna 2017 a všem zašleme diplom nebo pamětní list.

Hlavním motivem soutěže „Na krmítku“ byl život okolo krmítek a snaha o podporu pomoci ptákům v zimním období. Školní kolektivy dětí z MŠ a 1.tříd ZŠ měly za úkol vyrobit, vyvěsit a nafotit vlastní krmítko(a) pro ptáky a vymyslet zajímavé aktivity hodící se k tématu „život na krmítku“ určené školním dětem (např. výtvarné, pohybové, hudební, naučné ekologicko-přírodovědné aj.).

A byli jsme VELMI překvapeni, jak jste se zadání úkolů zhostili. Do kanceláře CEV VIANA v Litvínově se k poslednímu březnovému dni sešlo množství nádherných prací a aktivit, dokumentovaných výtvorů od dětí a dětských kolektivů z celé republiky. Chtěli bychom Vám za to všem moc poděkovat, hodně nás to potěšilo. Práce jsou zajímavé, nápadité, mnohdy atraktivně pojaté. Bylo vidět, že jste si na tom s dětmi dali záležet.

Neměli jsme to jednoduché! Rozhodování bylo opravdu těžké! Do „akce“ jsme povolali porotu ve složení lektorů Centra ekologické výchovy VIANA – Ing. Michal Tarant, Ing. Markéta Hendrychová, Ing. Lukáš Plotnárek, Mgr. Dana Tarantová, Bc. Tereza Hotová Kraitlová a ředitele Scholy Humanitas – Mgr. Ladislava Turbáka.

Výsledky soutěže Na Krmítku 2017:

  1. místo: ZŠ a MŠ Domoušice
  2. místo: MŠ Delfínek, Liberec
  3. místo: ZŠ Školní, Louny

Čestné uznání: MŠ Gorkého Litvínov a MŠ Brouček Prackovice n. L.,

<<< ODKAZ NA KOMPLETNÍ GALERII ZASLANÝCH VÝTVORŮ A AKTIVIT >>>

(galerie je uložena na Gdisku – obsahuje fotografie, prezentace a dokumentace všech zaslaných činností)

Centrum ekologické výchovy Viana při Schole Humanitas v Litvínově vyhlašuje soutěž zaměřenou na život kolem krmítek určenou pro MŠ, 1. a 2. stupeň ZŠ i veřejnost.

Úkolem je: 1) vyrobit, vyvěsit a nafotit vlastní krmítko(a) pro ptáky (pokud možno plné ptáků J)

2) vymyslet zajímavé aktivity hodící se k tématu „život na krmítku“ určené školním dětem (např. výtvarné, pohybové, hudební, naučné ekologicko-přírodovědné aj.)

3) tyto aktivity provést s dětmi, jednoduchý popis aktivit, fotografie z provádění úkolů či hotová výtvarná díla či další výstupy poslat zdokumentované na viana@humanitas.cz

Z DŮVODU VELKÉHO ZÁJMU O SOUTĚŽ JSME PRODLOUŽILI TERMÍN UZÁVĚRKY DO 28.2.2017

Termín odeslání je do 28. února 2017. Výhrou je realizace ekologicky zaměřeného výukového programu z aktuální nabídky uvedené na www.cev-viana.cz a věcné ceny.

Na krmítku
Na krmítku