V rámci projektu Polytechnické vzdělávání a gramotnosti v Ústeckém kraji probíhala do konce března řada aktivit a kroužků v tzv. Technickém klubu. Jednalo se o řemeslné dílničky, kroužky jako Ajťáček, Robokoutek, IT doupě a další. Kroužky probíhaly v prostorách Centra bakalářských studií Scholy Humanitas nebo v Centru Lesánek při MŠ Tylova v Litvínově. Tyto aktivity přecházejí od 1. 4. 2023 pod nově vznikající Středisko volného času při Schole Humanitas v Litvínově a na jejich fungování a místu konání se do konce června 2023 nic nemění.

Počínaje prázdninami chystá SVČ Smajlík nabídku několika příměstských táborů a od 1. 9. 2023 pak novou početnou nabídku kroužků a zájmových aktivit. Jejich přesné zaměření a konkrétní nabídku nyní připravujeme a přihlašování na kroužky v novém školním roce bude spuštěno spolu s inovovaným webem v následujících týdnech.

Na začátku prázdnin je připraven „POTAB – poznávací tábor“, kde jsou pro účastníky připraveny každodenní atraktivní výlety autobusem mimo Litvínov, na konci prázdnin pak „BATAB – badatelský tábor“ plný dobrodružství, bádání, poznávání přírody a nezapomenutelných zážitků.

Součástí činnosti SVČ Smajlík se stanou také dosavadní aktivity, projekty a akce Centra ekologické výchovy VIANA, které již pětadvacet roků nabízí a realizuje pestrou škálu ekologických programů a činností pro třídní kolektivy dětí v mateřských, základních nebo středních školách.

Ing. Michal Tarant

vedoucí SVČ Smajlík, Litvínov

Facebook CEV VIANA / www CEV VIANA / Facebook SVČ Smajlík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook