Dne 18. února 2015 se v prostorách Krajského úřadu Ústeckého kraje konal již 4. ročník setkání koordinátorů environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty (EVVO), nad kterým převzal záštitu radní Arno Fišera, člen rady Ústeckého kraje s kompetencí pro oblast životního prostředí, zemědělství a venkova. Setkání bylo finančně podpořeno Ústeckým krajem.

Setkání se letos zúčastnilo přes 70 účastníků, především koordinátorů environmentálního vzdělávání ve školách Ústeckého kraje. Zájem projevily nejenom školy, ale i další organizace neziskového sektoru (např. Ekologické centrum VIANA, Ekologické centrum Most) a profesní společnosti např. Česká společnost ornitologická. Prezentovaly se také školy, např. Schola Humanitas Litvínov, OA a SOŠZE v Žatci, Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální Šluknov.

V rámci setkání koordinátorů byla prezentována programová nabídka CEV VIANA pro školy a školská zařízení ve školním roce 2014/2015 a aktivity Scholy Humanitas určené školním týmům žáků 8 – 9. tříd ZŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook