V rámci realizovaného projektu Nové cesty pro ekologickou výchovu v Sasku a Čechách připravila Schola Humanitas několik pobytových cyklů – vzdělávacích pobytů realizovaných pro třídní kolektivy škol z regionu Ústeckého a Libereckého kraje a ze Saska.

Šestý z pobytů byl připraven a realizován v termínu od 19. 11. 2012 do 23. 11. 2012 a zúčastnilo se jej celkem 19 účastníků ze SŠ Educhem a BFZ Annaberg (technické gymnázium a odborná škola).

… Pobyt byl připraven a realizován ve stylu „Hra o přežití.“ Studenti získávali aktivitami v přírodě nebo v učebně žetony, díky kterým obdrželi materiál, pomůcky a informace na další dny. Vše vyvrcholilo ve středu kdy pětičlenné skupiny byly odvezeny na neznámé místo v Krušných horách (v blízkosti Lesné) a pomocí GPS musely najít cestu zpět….

Pokud Vás zaujaly tyto informace a pokud chcete se svou třídou vyrazit s námi na pětidenní pobyt do Krušných hor, kontaktujte nás na tomto e-mailu.

Projekt Nové cesty pro ekologickou výchovu v Sasku a Čechách byl podpořen v rámci Iniciativy Společenství Ziel 3/Cíl 3 z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.

[nggallery id=13]

[singlepic id=13 w=320 h=240 float=none]

[singlepic id=18 w=320 h=240 float=none]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook