Schola Humanitas Litvínov a Centrum ekologické výchovy Viana při Schole Humanitas v Litvínově vyhlásili ve spolupráci s vodárenskými společnostmi regionu k tomuto výročí fotografickou soutěž, která v letošním XIII. ročníku probíhá pod názvem „Voda, jak ji neznáte“[.
Soutěže se v letošním roce zúčastnili také autoři a amatérští fotografové ze Slovenské Prievidze  V letošním roce se do soutěže zapojila více než osmdesátka autorů z celé České republiky, ale také ze Slovenska. Celkem bylo zasláno 200 fotografií do tří kategorií soutěže.
Porota soutěže, ve složení Miloš Žihla – profesionální fotograf, Ing. František Kornalík – člen asociace profesionálních fotografů, Mgr. Milan Šťovíček – poslanec PS PČR a starosta města Litvínov a za Scholu Humanitas Mgr. Hana Gabrielová , neměla jednoduchou práci. Z velmi kvalitních fotografií musela v každé kategorii vybrat a vyhodnotit ty nejlepší.
Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže a vernisáž výstavy všech zaslaných fotografií proběhne ve středu 21. března 2012 od 18:00 v aule Scholy Humanitas v Litvínově za účasti zástupců hlavních sponzorů XIII. ročníku fotografické soutěže – Povodí Ohře, státní podnik, Severočeské vodovody a kanalizace, a.s., Severočeská vodárenská společnost, a.s. a Informační centrum Evropské komise EuropaDirect v Mostě. Mediálním partnerem soutěže je fotografický časopis FotoVIDEO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook